خبر

چهار نفر در وزارت صحت عامه به اتهام مطالبۀ رشوه بازداشت شدند

راه مدنیت: جمشید رسولی، سخنگوی لوی سارنوالی گفته که چهار نفر در وزارت صحت عامه به اتهام مطالبۀ رشوت از کارمندان این وزارت، بازداشت شده‌اند.
آقای رسولی امروز سه‌شنبه (۹جدی) با تایید این خبر به روزنامۀ راه مدنیت گفت که این افراد از سوی سارنوالی کنترول و مراقبت لوی سارنوالی در هماهنگی با ریاست امیت ملی بازداشت شده و در حال حاضر تحت توقیف هستند.
وی در مورد هویت افراد بازداشت‌شده جزییات داد، اما تاکید کرد که قضیه تحت تحقیق و بررسی لوی سارنوالی قرار دارد.
او اطمینان می‌دهد که لوی سارنوالی این قضیه را مانند دیگر قضایا در روشنایی احکام قانون بررسی، نتایج و یافته‌های آن با مردم شریک می‌شود.
همچنین در یک اعلامیۀ لوی سارنوالی نیز آمده که این افراد روز دوشنبه (۸جدی) براساس اطلاع و شکایت چند نفر از کارمندان وزارت صحت عامه بازداشت شده‌اند.

به تلگرام راه مدنیت بپیوندید
در همین حال، بر اساس گزارش رسانه‌ها این چهار تن از نزدیکان وزیر صحت عامه هستند که به اتهام مطالبه رشوه از کارمندان این وزارت، توسط امنیت ملی و لوی سارنوالی بازداشت شده‌اند. رسانه‌ها گزارش داده‌اند که یکی از بازداشت‌شدگان برادر، دومی داماد احمدجواد عثمانی، وزیر صحت عامه‌اند.
همچنان گفته شده که دو نفر از بازداشت‌شدگان از مشاوران آقای عثمانی‌اند.
وزارت صحت عامه تاکنون در این باره واکنشی نشان نداده است.
این در حالی است که دو روز قبل، سه سناتور نیز به اتهام دریافت ۴۰هزار دالر رشوه در بلخ بازداشت شدند. امرالله صالح، معاون نخست ریاست‌جمهوری امروز گفته‌که این روند ادامه خواهد یافت.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا