خبر

جان‌باختن ۶ عضو یک خانواده براثر برف‌باری‌های شدید در هرات

راه مدنیت: مسوولان امنیتی در ولایت هرات می‌گویند که دست‌کم شش تن از اعضای یک خانواده در «قادرآباد» ولسوالی انجیل ولایت هرات براثر برف‌باری شدید و سقوط سقف خانه، جان باخته‌اند. جنرال امین‌الله امرخیل، فرمانده پولیس هرات با تأیید این خبر، گفت: پولیس با همکاری مردم، مصروف خارج کردن اجساد قربانیان است.

ولایت هرات از نیمه‌های شب گذشته شاهد برف‌باری شدید است. به گفته مسوولان، تاکنون گزارشی از تلفات انسانی به دست آنان نرسیده است. روز گذشته ریاست هواشناسی با انتشار اعلامیه‌یی، گفت که به احتمال زیاد در ۲۱ و ۲۲ جدی با افزایش بارندگی و برف‌باری‌های سنگین مواجه خواهیم بود.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که به گفته مسوولان امنیتی، تمام شاهراه‌های منتهی به هرات براثر برف‌باری‌های دیشب و امروز مسدود شده است.

عبدالاحد ولی‌زاده، سخنگوی فرماندهی پولیس هرات، امروز یک‌شنبه (۲۲ جدی) گفت: براثر برف‌های شب گذشته، تمام شاهراه‌های منتهی به ولایت هرات مسدود شده است. ولی‌زاده افزود: تلاش نیروهای پولیس در همکاری با مردم و سایر نهادها برای بازگشایی این شاهراه‌ها ادامه دارد. به گفته وی به‌زودی این شاهراه‌ها به روی ترافیک گشوده خواهد شد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا