خبر

همیاری با نیازمندان التیام‌بخش زخم‌های ناشی از محرومیت

روزنامه راه مدنیت_کابل: موسسه خیریه بین‌المللی آسایش، به ریاست سید اسحاق الموسوی به ۲۵۰خانواده فقیر و نیازمند در شهر کابل، مواد خوراکه و اقلام صحی توزیع نمود.
به گزارش روزنامه راه مدنیت، این کمک‌ها روز جمعه ۲۶ثور به نیازمندان توزیع گردید.
شرایط تحمیلی کرونا و قرنطین دوماهه مردم افغانستان را به فقر مفرط و کمرشکن دچار ساخته و اگر کمک‌های افراد خیر نباشد احتمال وقوع فاجعه انسانی ناشی از قحطی دور از انتظار نیست.
با این حال نمایندگان (موسسه خیریه بین‌المللی آسایش) شاخه افغانستان، در صحبت با جمع نیازمندان به آنان وعده سپردند که این آخرین کمک به نیازمندان افغانستان نخواهد بود و در فرصت‌های آینده، این موسسه در نظر دارد کمک‌های فراگیر و مثمری در سراسر افغانستان به مستمندان را ادامه دهد.
این کمک‌ها شامل اقلام ذیل بود که با توجه به وضعیت مخارج خانواده‌ها در افغانستان، حداقل مخارج یک‌ماهه خانواده هفت نفری را تأمین می‌نماید.
یک بوجی آرد ۵۰ کیلویی
یک کیلو خرما
دوکیلو چای
پنج کیلو برنج
پنج کیلو پودر لباس‌شویی
پنج کیلو شکر
پنج کیلو روغن
سید اسحاق الموسوی، رییس موسسه که مقیم لندن می‌باشد، در صحبت ویدیویی با خانواده‌های مستضعف به آنان یادآور شد که اگر خودم در خارج از کشور به سر می‌برم؛ روح و احساسم در افغانستان و در بین مردمم می‌باشد، هدف از بودن من در خارج ایجاد زمینه‌های بهتر مساعدت و یاری هموطنان است که با استفاده از این بستر و زمینه‌ به وجود آمده در آینده‌ نزدیک خانواده‌های بیشتری را تحت پوشش قرار خواهیم داد.

نوشته‌های مشابه

دکمه بازگشت به بالا